Člen skupiny Vienna Insurance Group

Volná místa

Technik/technička likvidace pojistných událostí na motorových vozidlech

Náplň práce:

  • provádění prohlídek a fotodokumentace havarovaných vozidel,
  • kalkulace nákladů na opravu,
  • oceňování vozidel,
  • stanovení skutečné škody na vozidlech.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání (nejlépe technického zaměření),
  • znalost motorových vozidel,
  • dobrá uživatelská znalost PC,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • samostatnost, rozhodnost, spolehlivost, flexibilita.

Výhodou:

  • znalost procesu likvidace pojistných událostí a praxe v pojišťovnictví,
  • praxe v autoopravárenství.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a perspektivní firmy,
  • výborný pracovní kolektiv,
  • odborný růst, možnost dalšího vzdělávání,
  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • služební telefon a služební vozidlo,
  • pružnou pracovní dobu,
  • široký program zaměstnaneckých výhod,
  • místo výkonu práce: dle aktuální nabídky (více informací poskytne personalista společnosti).

Technik/technička likvidace pojistných událostí na movitých a nemovitých škodách

  • provádění prohlídek škodných událostí na majetku,
  • kalkulace nákladů na opravu nemovitostí a věcí movitých,
  • oceňování budov, staveb a movitostí,
  • stanovení nových, časových cen a skutečné škody na nemovitostech a věcech movitých.

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání (nejlépe stavebního zaměření),

Výhodou:

  • znalost procesu likvidace pojistných událostí,
  • praxe ve stavebnictví,
  • znalost kalkulace nejlépe ve stavebním systému SW KROS dle ÚRS Praha, a.s.

Nabízíme:

Pro bližší informace kontaktujte personalistku:

Bc. Klára Půlpánová

E-mail: kpulpanova@koop.cz, Tel.: 724 340 988

© 2015 Global Expert Informace o webu |  Mapa stránek Edee CMS - Web Content Management System Vyrobil a spravuje FG Forrest, a.s.

Nahoru